Використання новітніх технологій у виховній роботі школи

Відповідно до плану роботи класних керівників (голова методичного об’єднання Бринь Г.П.) у Гусаківському НВК Шегинівської сільської ради 22 грудня відбулося чергове засідання у формі круглого столу на тему «Використання новітніх технологій у виховній роботі школи».
23 груд. 2017

Майстер-клас учителів інформатики Шегинівської об’єднаної територіальної громади «Особливості програмування у Скретчі»

Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів інформатики Шегинівського об’єднаної територіальної громади 21 грудня відбувся майстер-клас «Особливості програмування у Скретчі».
23 груд. 2017

Нарада керівників та заступників директорів закладів освіти Шегинівської ОТГ

В приміщенні Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 грудня 2017 року відбулася нарада керівників та заступників директорів закладів освіти Шегинівської об’єднаної територіальної громади.
17 груд. 2017

Навчити так, щоб працювала думка

У Гусаківському НВК Шегинівської сільської ради, 13 грудня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання учителів початкових класів.