Використання новітніх технологій у виховній роботі школи

Відповідно до плану роботи класних керівників (голова методичного об’єднання Бринь Г.П.) у Гусаківському НВК Шегинівської сільської ради 22 грудня відбулося чергове засідання у формі круглого столу на тему «Використання новітніх технологій у виховній роботі школи».

На якому класні керівники поділилися досвідом роботи, а також мали змогу відвідати відкриту виховну годину у 6 класі, яку підготувала класний керівник О.М. Кінаш. «Різдво крокує планетою!» - такою була тема відкритої години. Діти здійснили віртуальну мандрівку в англомовні країни, дізналися про цікаві звичаї та обряди, яких дотримуються там, про спільні риси та відмінності у традиціях англійців і українців. Шестикласники та їхній класний керівник Кінаш О.М. захоплююче розповіли про особливості святкування Різдва – величного свята, яке несе радість, мир і спокій. А на завершення усі співали відому в цілому світі колядку «We wish you a Merry Christmas».