Школярі Гусаківського НВК – переможці обласного етапу конкурсу мультимедійних проектів (відеофільмів) «Моя маленька батьківщина – душі потіха і розрада»

24 січ. 2018
Учні 11 класу Гусаківського НВК Шегинівської сільської ради: Галик Христина, Коваль Юлія та Паславська Ольга під керівництвом класного керівника Кушнір О.Є. брали участь у конкурсі мультимедійних проектів (відеофільмів) «Моя маленька батьківщина – душі потіха і розрада».

Цю колективну роботу було визнано однією з кращих на конкурсі І рівня і представлено на обласний конкурс, де вона ввійшла у десятку кращих робіт області. 23 січня 2018 року наших школярів було запрошено на очний(фінальний) етап конкурсу у м. Львів, на якому вони посіли І місце. Школярів нагороджено призами, Дипломом та Подякою Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації .  Ми вітаємо учасників конкурсу, а саме: Галик Христина, Коваль Юлія та Паславська Ольга та їхнього керівника Кушнір О.Є. та бажаємо подальших творчих успіхів!!!