Марафон виконання творів Василя Стуса

12 січ. 2018
Цікавий захід – марафон виконання творів Василя Стуса започаткувала учитель української мови та літератури Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галина Дилян.

6 січня - виповнюється 80 років від дня народження геніального поета, прозаїка, перекладача, літературознавця, вічного борця за справедливість Василя Стуса.

Щоб вшанувати пам’ять про відомого митця школярі і випускники Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочали марафон виконання творів Василя Стуса.

Учні, виконуючи твори поета, знаходить у віршованих рядках відверте неприйняття інтелектуальної задухи, бездуховності і репресій, болісне шукання втраченої гармонії зі світом. Його вірші спонукають молодь бути активною, творчою, інтелектуальною, мислячою. Твердо вірити у незламність духу, свободу і вірно любити Україну.

Молодці, гарна ідея проводити такі заходи!!!