Майстер-клас учителів інформатики Шегинівської об’єднаної територіальної громади «Особливості програмування у Скретчі»

23 груд. 2017
Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів інформатики Шегинівського об’єднаної територіальної громади 21 грудня відбувся майстер-клас «Особливості програмування у Скретчі».

Метою проведення даного захоху є розвиток інтересу до поглибленого вивчення інформатики, формування навичок сучасного програмування і вмінь використання перспективних інформаційних технологій. На семінар прибулии вчителі інформатики Шегинівського ОТГ: Мусійовська Л.Й (Балицький НВК), Пилип М.П (Буцівська ЗОШ І-ІІ ст.), Гаврилів Н.В.(Гусаківський НВК), Костів Н.В. (Поповицький НВК) та господар заходу Яворський В.Ю.(Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Керівники методичного об’єднання вчителів інформатики ознайомили присутніх з планом роботи об’єднання на 2017-18 н.р. (Мусійовська Л.Й.), провели цікаву подорож в країну Скретч, обговорили джерела та їх використання на уроках інформатики (Яворський В.Ю.). Заключним акордом заходу став підсумок проведення та результативності конкурсу «Бебрас» на Шегинівському ОТГ, який представила Мусійовська Л.Й та досягнення учнів на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. Зокрема Яворський В.Ю. підкреслив що саме учні Шегинівського ОТГ будуть представляти команду Мостиського району на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.