Навчити так, щоб працювала думка

17 груд. 2017
У Гусаківському НВК Шегинівської сільської ради, 13 грудня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання учителів початкових класів.

Вчитель 1  класу Андраш Н.І. провела заняття із педагогами у формі круглого столу.  Девізом її роботи були слова В. Сухомлинського «Навчити так, щоб працювала думка». Засідання круглого столу мало на меті актуалізувати та розширити знання педагогів щодо розвитку творчості школярів  у навчально-виховному процесі.

Присутні   переглянули  презентацію з досвіду роботи  на тему   «Розвиток творчих здібностей учнів початкових класів», яку підготувала  Надія Ізидорівна .

Під час практичної частини  заняття з педагогами проведено хвилинку релаксації, а також  вони  побували у ролі учнів, вчилися складати казку за предметами, методом ейдетики вправлялися у запам’ятовуванні ряду слів.  Завершилося заняття на оптимістичній ноті - з педагогами проведено вправу на визначення в них позитивних і негативних якостей .