Використання новітніх технологій у виховній роботі школи

Відповідно до плану роботи класних керівників (голова методичного об’єднання Бринь Г.П.) у Гусаківському НВК Шегинівської сільської ради 22 грудня відбулося чергове засідання у формі круглого столу на тему «Використання новітніх технологій у виховній роботі школи».
23 груд. 2017

Майстер-клас учителів інформатики Шегинівської об’єднаної територіальної громади «Особливості програмування у Скретчі»

Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів інформатики Шегинівського об’єднаної територіальної громади 21 грудня відбувся майстер-клас «Особливості програмування у Скретчі».
23 груд. 2017

Нарада керівників та заступників директорів закладів освіти Шегинівської ОТГ

В приміщенні Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 грудня 2017 року відбулася нарада керівників та заступників директорів закладів освіти Шегинівської об’єднаної територіальної громади.
17 груд. 2017

Навчити так, щоб працювала думка

У Гусаківському НВК Шегинівської сільської ради, 13 грудня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання учителів початкових класів.

14 бер. 2018
12 березня 2018 року в приміщенні Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання методичної ради. На заході були присутні члени методичної ради: заступники директорів з навчально-виховної роботи та виховної роботи, керівники методичних об’єднань закладів освіти Шегинівської об’єднаної територіальної громади.
20 лют. 2018
На базі Балицького НВК Шегинівської сільської ради 13.02.2018р. відбулося засідання методичного об’єднання учителів історії Шегинівської об’єднаної територіальної громади.
30 січ. 2018
Керівник гуртка «Козацький гарт» Гусаківського НВК Шегинівської об’єднаної територіальної громади, 29 січня 2018 року, Татусько А.А. провів із гуртківцями заочну мандрівку «Стежками героїв».