14 бер. 2018

Засідання методичної ради

12 березня 2018 року в приміщенні Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання методичної ради. На заході були присутні члени методичної ради: заступники директорів з навчально-виховної роботи та виховної роботи, керівники методичних об’єднань закладів освіти Шегинівської об’єднаної територіальної громади.
20 лют. 2018

Пошукова діяльність вчителя і учня на уроках історії

На базі Балицького НВК Шегинівської сільської ради 13.02.2018р. відбулося засідання методичного об’єднання учителів історії Шегинівської об’єднаної територіальної громади.
30 січ. 2018

«Стежками героїв»

Керівник гуртка «Козацький гарт» Гусаківського НВК Шегинівської об’єднаної територіальної громади, 29 січня 2018 року, Татусько А.А. провів із гуртківцями заочну мандрівку «Стежками героїв».
24 січ. 2018

Школярі Гусаківського НВК – переможці обласного етапу конкурсу мультимедійних проектів (відеофільмів) «Моя маленька батьківщина – душі потіха і розрада»

Учні 11 класу Гусаківського НВК Шегинівської сільської ради: Галик Христина, Коваль Юлія та Паславська Ольга під керівництвом класного керівника Кушнір О.Є. брали участь у конкурсі мультимедійних проектів (відеофільмів) «Моя маленька батьківщина – душі потіха і розрада».
23 січ. 2018

Свято вшанування кращих учнів школи

Нещодавно у Гсаківському НВК Шегинівської сільської ради відбулося свято вшанування кращих учнів школи , переможців олімпіад.
19 січ. 2018

Ми усі різні

«Я такий же, як і всі, і я ні на кого не схожий. Я радію тому, що я можу…» - саме такі фрази озвучували дошкільнята Поповицького НВК Шегинівської сільської ради під час інтегрованого заняття «Ми всі різні».
18 січ. 2018

Ділова гра з елементами тренінгу «Професійна компетентність учителя»

У Поповицькому НВК Шегинівської сільської ради соціальний педагог Лескович А.В. провела із педагогами ділову гру з елементами тренінгу «Професійна компетентність учителя».
18 січ. 2018

Ділова гра з елементами тренінгу «Професійна компетентність учителя»

12 січ. 2018

Марафон виконання творів Василя Стуса

Цікавий захід – марафон виконання творів Василя Стуса започаткувала учитель української мови та літератури Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галина Дилян.

Нещодавно на базі Поповицького НВК Шегинівської сільської ради відбувся семінар-практикум «Ефективний урок історії – дзеркало загальної та педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його кругозору та ерудиції».

14 бер. 2018
20 лют. 2018