Засідання методичної ради

14 бер. 2018
12 березня 2018 року в приміщенні Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання методичної ради. На заході були присутні члени методичної ради: заступники директорів з навчально-виховної роботи та виховної роботи, керівники методичних об’єднань закладів освіти Шегинівської об’єднаної територіальної громади.

Порядок денний засідання передбачав розгляд ряду важливих та актуальних освітянських питань.

Начальник відділу освіти Клемра М.І. розкрила хід реалізації основних позицій нового Закону України «Про освіту» і зорієнтувала на забезпечення належного науково-методичного супроводу роботи з педагогічними працівниками в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Методисти Гудима Л.Я., Надибський М.І., заступник директора Гусаківського НВК Гаврон Р.Р. зробили підсумки І та ІІ етапів моніторингового дослідження якості гуманітарної ( українська мова – 11 клас) та природничо-математичної ( географія – 10 клас, математика – 9 клас) освіти у ЗЗСО.

Гудима Л.Я. проаналізувала стан національно-патріотичного виховання в закладах освіти, наголосила на основних напрямках реалізації виховної програми.

Надибський М.І. ознайомив учасників із результатами участі школярів Шегинівської сільської ради  у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.

Також членами методичної ради було схвалено методичні доробки учителів-методистів, старших учителів, учителів вищої кваліфікаційної категорії.