Свято вшанування кращих учнів школи

23 січ. 2018
Нещодавно у Гсаківському НВК Шегинівської сільської ради відбулося свято вшанування кращих учнів школи , переможців олімпіад.

Нещодавно у Гсаківському НВК  Шегинівської сільської ради  відбулося  свято вшанування кращих учнів школи , переможців олімпіад, якими стали такі учні : Качор Ігор ( 10 клас), Губицький Назар ( 10 клас), Губицький Віталій ( 10 клас), Галик Христина ( 11 клас), Паславська Ольга ( 11 клас), Гатиляк Володимир( 11 клас), Перчинська Вікторія ( 9 клас), Хомин Роксолана ( 8 клас), Макар Марія ( 8 клас). Директор школи Жемелко М.І. привітала призерів , побажала їм успіхів у навчанні та нагородила цінними призами, спонсором яких був місцевий підприємець – Федорчак Петро Григорович. Щирі слова подяки хочеться висловити йому. Адже це людина , яка неодноразово відгукувалася на шкільні проблеми.

Ваша підтримка, Петре Григоровичу, - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем школи і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводжує Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай Вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!