Ми усі різні

19 січ. 2018
«Я такий же, як і всі, і я ні на кого не схожий. Я радію тому, що я можу…» - саме такі фрази озвучували дошкільнята Поповицького НВК Шегинівської сільської ради під час інтегрованого заняття «Ми всі різні».

Вихователь Маланчук М.В пояснила значення таких слів як «вільний» і «обмежений», провела вправи для самодослідження, щоб визначити  можливості дошкільнят та вчила радіти їм. Малята переглянули відеоролик про танцюристів з обмеженими можливостями. Потім виконали завдання у книзі дошкільника, де вчилися розпізнавати позначки, що поряд можуть знаходитись люди з обмеженими можливостями.

Наприкінці дня, зібравшись у спільному колі,  аналізуючи  різні життєві ситуації, діти зрозуміли, що наші власні можливості є підставою для радості, що ми такі, які ми є, а люди з обмеженими можливостями вчать нас цінувати те, що маємо.